Subskrybuj

Zwyrodnialec zamieścił zdjęcia dręczonych cudzoziemców / Wiemy, kim są / Relacja świadka

2 minutes
2176

Zwyrodnialec Paweł Wyrzykowski zamieścił zdjęcia dręczonych i poniżanych cudzoziemców. Wiemy, kim są i kiedy fotografie były wykonane. Migranci i uchodźcy byli bici, rażeni paralizatorem, zmuszani do śpiewania i robienia z siebie „jeleni”. 

Jeden z uchodźców z Afganistanu na opublikowanych przez Wyrzykowskiego zdjęciach rozpoznał siebie i towarzyszących mu mężczyzn.

Rok temu w Puszczy Białowieskiej Afgańczyka uratowali Człowiek Lasu, Karol Cichocki i Urszula Wolfram z POPH. Jeszcze w lesie opowiedział o tym, jak polscy mundurowi znęcali się nad nim i jego znajomymi (w ustawieniach wideo dostępne polskie napisy).

Według jego relacji zdjęcia mieli wykonać polscy mundurowi. Rok od zdarzenia opublikował je Paweł Wyrzykowski związany z Konfederacją. O sprawie powiadomiłem policję.

Więcej o tym przeczytasz w artykule:  https://czabanrobiraban.pl/znecali-sie-i-ponizali-cudzoziemcow-chwali-sie-tym-pawel-wyrzykowski/

W programie nadawanym 4 sierpnia 2023 roku wraz z Człowiekiem Lasu informowaliśmy o tym, jak polscy mundurowi znęcali się nad cudzoziemcami, których teraz fotografie opublikował Wyrzykowski. 

🔹Moją dziennikarską pracę wspierają Patroni: http://patronite.pl/czabanrobiraban

🔹 Stawiając mi kawę, stawiasz na niezależne dziennikarstwo

https://buycoffee.to/czabanrobiraban

https://suppi.pl/czabanrobiraban

Komentarze:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *