Subskrybuj

Za Gierka siedziałem w aresztach krócej niż za Tuska. Obywatel RP Paweł Kasprzak [ROZMOWA]

375

🟩 – Jak kogoś kopią, to stajesz, gdzie kopany, a nie kopiący. Twój normalny świat, w którym cokolwiek ci przysługuje, kończy się, gdy zakują cię kajdankami – mówi Paweł Kasprzak, lider Obywateli RP, opozycjonista, który siedział w więzieniu zarówno za komuny, jak i za obecnych rządów. Niedawno wyszedł na wolność po dwóch tygodniach spędzonych za kratami.

🎥 To wideo powstało dzięki wsparciu moich Patronów.

Wspierają mnie również:

🔹 Joanna Klimowicz

🔹 Fundacja Wolno Nam

🔹 Stowarzyszenie Ku Dobrej Nadziei